polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl 
 tel. (22) 862 50 70,  kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70;  bertur@bertur.pl

WŁOCHY 

     

 
STRONA GŁÓWNA

ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

WYSZUKIWARKA

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

SYLWESTER

OBOZY KOLONIE
NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

BILETY LOTNICZE
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE
BILETY AUTOKAROWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY PROMOWE
 

POGODA TERAZ

 RZYM

 WENECJA

Włochy kraj na półwyspie Apenińskim, którego 80% powierzchni zajmują góry. Z północy na południe, przez cały półwysep biegną góry Apeniny, z najwyższym wzniesieniem w części środkowej masywu - w Abruzzach (Corno Grande, 2912 m n.p.m.) oraz licznymi kotlinami. Znajdują się tu również jeziora, m.in. Jezioro Trazymeńskie.
Włochy oblewają cztery morza: Liguryjskie, Tyrryńskie, Adriatyckie i Jońskie.


 

Parking przy lotnisku


Przeprawy promowe

 

 

 

 
DOŻOWIE NAD MORZEM

ZWIEDZANIE

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch. Przejazd przez Czechy i Austrię.

2. DZIEŃ.
Przejazd na Wyspę Słońca - GRADO, położoną na lagunie o tej samej nazwie. W przeszłości ważny port rzymskiego miasta Aquilea, obecnie jest znaną miejscowością wypoczynkową z piękną starówką i kanałem, na którym można podziwiać cumujące statki i żaglówki. Spacer po malowniczym rynku i wąskich uliczkach. Wizyta w bazylice św. Eufenii i baptysterium, pochodzących z V w., spacer po przyległych ogrodach z rzymskimi sarkofagami datowanymi na I i II w., zwiedzanie bazyliki Santa Maria delle Grazie, której początki sięgają również V w. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Lignano Sabiadoro/Grado i zakwaterowanie. Czas wolny, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek na plaży. Kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): całodzienna wycieczka do Słowenii. Przejazd do POSTOJNEJ - zwiedzanie słynnej jaskini zaliczanej do najpiękniejszych na świecie. Stalagmity i stalaktyty o różnych formach tworzą tu bajkowy świat. Przejazd do PREDJAMY i zwiedzanie słynnego zamku, zachwycającego swym położeniem. Niezwykła budowla została wbudowana w otwór jaskini, co sprawia, że jest to jeden z najbardziej malowniczych zamków w Europie. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny. Po południu przejazd do TRIESTU stolicy regionu Friuli-Wenecja Julijska. Pierwsze wzmianki na temat osadnictwa w tym miejscu pochodzą z II w. p.n.e. Spacer po placu Zjednoczenia Włoch, wizyta na wzgórzu San Giusto z zamkiem i katedrą o tej samej nazwie. Następnie przejazd do pięknego zamku MIRAMARE, zbudowanego na skalnym cyplu tuż nad morzem. Zwiedzanie zamku z wieloma pamiątkami po jego właścicielach. Następnie krótki spacer po parku, gdzie można podziwiać roślinność z każdego zakątka świata. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek na plaży. Kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): całodzienna wycieczka do Chorwacji. Przejazd do PULI, najważniejszego miasta Istrii, z wieloma zabytkami z czasów antycznych. Zwiedzanie: forum - główny plac, gdzie obecnie skupia się życie towarzyskie miasta, arena - rzymski amfiteatr, jedna z najbardziej znanych budowli Istrii i jeden z trzech najlepiej zachowanych amfiteatrów starożytnego Rzymu. Przejazd do ROVINJ, pięknie położonego na niewielkim półwyspie. Spacer po starym mieście. Zwiedzanie katedry św. Eufemii, gdzie spoczywają relikwie świętej. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wycieczka do WENECJI. Przejazd na parking Punta Sabbioni. Rejs statkiem turystycznym na plac św. Marka. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, władców Wenecji, i kampanili - najwyższej budowli w mieście, do bazyliki św. Marka. Spacer wąskimi uliczkami do Ponte Rialto - najstarszego mostu na Canale Grande. Powrót na plac św. Marka. Czas wolny. Rejs powrotny do Punta Sabbioni. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

9. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do „idealnego miasta” - PALMANOVY. To unikalne miasto zostało zbudowane w XVI w. przez Republikę Wenecką w kształcie 9-ramiennej gwiazdy, z obwarowaniami i murami obronnymi, jako forteca mająca bronić przed napadami tureckimi. Spacer po Piazza Grande i Piazza D’Armi z 11 posągami, katedrą Dogale i pałacami. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

10. DZIEŃ.
Przyjazd do Polski.

Ceny promocyjne! Ilość miejsc w promocji ograniczona

TERMINY (10 dni)  
24.05 1 691 PLN ZAPYTAM
14.06 1 691 PLN ZAPYTAM
05.07 1 691 PLN ZAPYTAM
26.07 1 691 PLN ZAPYTAM
23.08 1 691 PLN ZAPYTAM
13.09 1 691 PLN ZAPYTAM

DOPŁATA DO POKOJU 1 OSOBOWEGO 450 zł.

ŚWIADCZENIA:
7 noclegów w hotelu *** w okolicy Lignano Sabiadoro/Grado; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie (serwowane): 7 śniadań, 7 kolacji • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
1.Obowiązkowa opłata na miejscu: taksa klimatyczna: ok. 2-3 EUR/nocleg/os.
2.Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 50 EUR.
3.Opłaty fakultatywne: wycieczka do Słowenii: ok. 15 EUR (nie obejmuje biletów wstępu, lokalnych przewodników: ok. 30 EUR); wycieczka do Chorwacji: ok. 15 EUR (nie obejmuje biletów wstępu, lokalnych przewodników: ok. 15 EUR); wymagane min. 25 os.
Ceny promocyjne! Ilość miejsc w promocji ograniczona

MIEJSCA WYJAZDU:


Augustów
Białystok
Częstochowa
Ełk
Gliwice
Grajewo
Głubczyce
Katowice
Kielce
Kraków
Leszno
Lublin
Opole
Piotrków Trybunalski
Poznań
Radom
Stawiski
Suwałki
Szczuczyn
Warszawa
Wrocław
Łomża
Łódź

 

 
WARUNKI UCZESTNICTWA

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |