polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70; bertur@bertur.pl

EUROPA

     

 
STRONA GŁÓWNA

ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

WYSZUKIWARKA OFERT

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

SYLWESTER

OBOZY KOLONIE
NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

BILETY LOTNICZE
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE
BILETY AUTOKAROWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY PROMOWE
 

Parking przy lotnisku

Parking

 

 
 PERŁY BENELUXU 6 DNI

 

ZWIEDZANIE

Perły Beneluksu
Amsterdam – światowej klasy malarstwo i jedyna w swoim rodzaju architektura, miasto o szczególnym klimacie. Bruksela to więcej niż starówka, Atomium – gigantyczna budowla o kształcie atomu, Królewskie Muzeum Sztuk Pięknych, dalej Brugia, Gandawa, Antwerpia. A w drodze powrotnej spacer po starówce w Luksemburgu.

Trasa wycieczki  ok. 3114 km:

Amsterdam – Aalsmeer – Madurodam – Rotterdam – Antwerpia – Brugia – Gandawa – Bruksela – Luksemburg

1. dzień
Zbiórka i wyjazd z Polski wg informacji zawartych w Tabeli Odjazdów Autokarów. Przejazd do Holandii.

2. dzień
Przyjazd do Amsterdamu. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie Rijksmuseum. Następnie spacer po mieście. W trakcie zwiedzania m. in. Plac Dam – gdzie obejrzymy Pałac Królewski, Kościół Nowy oraz Pomnik Narodowy Ofiar II Wojny Światowej. Odwiedzimy również targ kwiatowy oraz ulicę Kalvestraat z licznymi sklepami – czas wolny na zakupy i pamiątkowe fotografie. Dalej Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. W między czasie obiad w restauracji. Następnie popołudniowy rejs statkiem po kanałach miasta, dający możliwość najlepszego poznania jego XVII- wiecznej architektury. Wieczorem przewidziany jest spacer po Dzielnicy Czerwonych Latarni - Amsterdam Red Light District, która oddaje drugą osobliwość miasta o niepowtarzalnej urodzie. Przyjazd do hotelu i nocleg.

3. dzień
Po śniadaniu, w zależności od pory roku, przejazd do Ogrodu Keukenhof w Lisse (wiosenny ogród Europy, o powierzchni ok. 32 hektarów, pośród drzew, ukwieconych krzewów, fontann i eksponatów współczesnej sztuki gdzie prezentowanych jest ponad 7 mln kwiatów, (czynny od 23 marca do 20 maja) lub wcześnie rano do Aalsmeer – na giełdę kwiatową. Kolejnym punktem programu będzie wizyta na farmie holenderskiej – możliwość zakupu sera i sabotów. Następnie zwiedzanie Madurodam – podziwiać będziemy całą Holandię w miniaturze, aby później udać się do Rotterdamu. Wjazd na wieżę widokową Euromaszt – najwyższą budowlę w Holandii (185m.). W trakcie zwiedzania przewidziana jest obiadokolacja w Madurodam lub Rotterdamie. Następnie przejazd na nocleg w okolicach Antwerpii.

4. dzień
Po śniadaniu zwiedzanie Antwerpii: stare miasto z katedrą Najświętszej Marii Panny, Groote Markt z ratuszem oraz fontanną Brabo i XVI- wieczne domy cechowe, Steen – fragmenty XI w. fortyfikacji. W trakcie zwiedzania chwila wytchnienia i czasu wolnego na Zielonym Placu z pomnikiem Rubensa, a zaraz później przejazd do Brugii – zwanej Małą Wenecją Północy. Zwiedzimy Plac Markt oraz Plac Burg. Zobaczymy również m. in. Kościół Najświętszej Marii Panny, Wieżę Belfort z XIII wiecznymi sukiennicami oraz Bazylikę Świętej Krwi. Następnie przewidziana jest wizyta w Gandawie, gdzie podziwiać będziemy mogli m. in. XV – wieczne sukiennice, domy kupieckie przy Korenlei, dawne nabrzeże portowe. W trakcie zwiedzania przewidziana jest obiadokolacja na mieście. Przejazd na nocleg w okolicach Brukseli.

5. dzień
Śniadanie. Przejazd do centrum Brukseli – miasta piwa i czekolady. Zwiedzanie katedry św. Michała i katedry św. Guduli. Dalej spacer po zabytkowym centrum Brukseli: Manneken Pis oraz Grand Place – najpiękniejszy rynek Europy wraz z ratuszem z XV wieku. Następnie przejazd przez dzielnicę królewską Laeken, gdzie będziemy mieli możliwość zobaczyć Atomium. Przyjazd do Luksemburga – stolicy Wielkiego Księstwa Luksemburg. Zwiedzanie miasta: Plac d’Armes i Pałac Książęcy. Spacer po starym mieście. Przejście ulicą de la Corniche czyli najpiękniejszym „balkonem” Europy. W międzyczasie obiadokolacja i czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

6. dzień
Śniadanie i wyjazd do Polski, w godzinach rannych. Przewidywany czas powrotu do Warszawy w późnych godzinach nocnych.


Ważne informacje:
1. Dodatkowo płatne Rijksmuseum: ok. 23€/os. ze słuchawkami.
2. Istnieje możliwość dokupienia w biurze 4 obiadokolacji realizowanych w trakcie zwiedzania (dni realizacji obiadokolacji zawarte są w programie).
3. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Kolejność zwiedzania oraz pora posiłków mogą ulec zmianie. 4. Oprócz tras głównych istnieje możliwość wyjazdu z wybranych, dostępnych miast w Polsce, za dopłatą. Szczegóły w Tabeli Odjazdów Autokarów.
 

Ceny promocyjne! Ilość miejsc w promocji ograniczona

TERMINY CENA

ZAPYTAM

28.04-03.05 1478 zł

ZAPYTAM

17.05-22.05 1478 zł

ZAPYTAM

19.07-24.07 1478 zł

ZAPYTAM

09.08-14.08 1478 zł

ZAPYTAM

DOPŁATA DO POKOJU 1 OSOBOWEGO 350 ZŁ

DOPŁATA DO OBIADOKOLACJI - 350 zł

 

MAM PYTANIE


Cena zawiera:
4 noclegi w hotelach 2*/ 3*, pokoje: 1 lub 2-osobowe z możliwością dostawki, 4 śniadania, opieka pilota, przejazd klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie KL, NW i bagażu.

Cena nie zawiera: 
Orientacyjne koszty obowiązkowego pakietu podczas zwiedzania ze wstępami i przewodnikami lokalnymi: ok. 100€/os. (w okresie od marca do połowy maja koszt pakietu wyższy o 20€/os., ze względu na płatny wstęp do ogrodów kwiatowych Keukenhof). Koszt obowiązkowego pakietu zwiedzania może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach każdorazowo poinformujemy.

ROZKŁAD JAZDY

MIEJSCOWOŚĆ GODZINA ODJAZDU
Konin  
Łódź  
Poznań  
Torzym  
Warszawa  
 
WARUNKI UCZESTNICTWA

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |