Na minuty czy na doby – jak wynająć auto w Łodzi?

Wynajem samochodów to usługa ciesząca się w Łodzi ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony osób prywatnych, jak i prowadzących działalność biznesową. Bardzo popularna jest w szczególności formuła najmu krótkoterminowego występująca w różnych wariantach – głównie jako wynajem pojazdów na minuty oraz na doby.

Samochód na minuty w Łodzi – jak wynająć i dlaczego warto?

Wynajem aut na minuty różni się od najmu w tradycyjnej formie – nie tylko jeśli chodzi o czas, na jaki jest udostępniany pojazd. Udogodnieniem dla kierowców są uproszczone do maksimum formalności. Trzeba jedynie zainstalować na smartfonie aplikację PANEK CarSharing, a następnie zarejestrować w niej konto klienta. Wszystko odbywa się z poziomu aplikacji. Jest ona niezbędna do otworzenia pojazdu, zakończenia najmu, opłacenia przejazdu oraz zgłaszania nieprawidłowości. Na mobilnej mapie aplikacji pokazują się udostępnione samochody – aby zarezerwować wybrane auto, wystarczy kliknąć. Na dojście do pojazdu jest 10 minut. Auto na minuty sprawdza się zamiast transportu publicznego i taksówek. Jest to wygodny sposób na poruszanie się po mieście i doskonała opcja dla osób, które z samochodu korzystają sporadycznie. Jeżeli pojazd niezbędny jest np. na kilka dni, opłaca się wypożyczenie auta na doby. Łódź ma pod tym względem dobrze rozwiniętą ofertę.

Samochód na doby w Łodzi – kiedy skorzystać z usługi?

Samochód na doby – Łódź daje w tym zakresie spore możliwości wyboru – najczęściej jest wypożyczany w związku z wyjazdami służbowymi lub turystycznymi. W przeciwieństwie do najmu pojazdów na minuty w tym przypadku niezbędne jest zawarcie pisemnej umowy. Cena usługi zależy od takich czynników jak m.in. długość najmu, wybrany pakiet ubezpieczeniowy, dodatkowe opcje, a także marka i model auta. Wymienić można sporo zalet, jakimi odznaczają się samochody na doby. Łódź to doskonały przykład miasta, gdzie kierowcy cenią tę usługę w szczególności za wygodę oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba posiadać pojazdu na własność, aby być jego użytkownikiem.

Poprzedni post Turystyka do krajów tropikalnych – jak zaplanować urlop w obcym kraju?
szwecja Następny post Najpiękniejsze miasta Szwecji. Falun